Nejlepší fotobanky zadarmo

Vyzkoušejte TeleForum.cz!

Pokud hledáte fotografie na internetu, bude nejlepší zvolit nějakou kvalitní fotobanku zdarma. Výhodou je, že fotografie z fotobanky můžete volně používat nejen na svém webu a nemusíte se bát, že by si někdo něco nárokoval. Koneckonců od toho tu fotobanky jsou. Na této stránce naleznete seznam těch nejlepších, které opravdu stojí za to.

Nejlepší fotobanka zdarma

Pokud chcete najít opravdu kvalitní fotografie zdarma, rozhodně vyzkoušejte stránku Flicker.com. Jedná se o portál, kam vkládají uživatelé své fotky a ostatní si je mohou prohlížet, ale i stahovat. A teď to nejlepší. Na Flicker chodí mnoho špičkových fotografů a jde zde ulovit moc pěkné kousky. Pokud chcete fotografie používat či upravovat, je třeba ve filtru nastavit licenci na all creative commons. To zajistí, že fotku budete moci bez obav použít.

Seznam dalších free fotobanek

EveryStockPhoto.com
FreeImages.com
FreeFoto.com

Jak fotky stáhnout?

Ve většině fotobank je ke stažení potřeba Vaše registrace. Není to nic zdlouhavého a rozhodně se to vyplatí, pokud hledáte fotky zdarma teď, budete je hledat možná i příště. Při registraci často získáte i přístup k vetšímu rozlišení fotky.